רק לפני כמה שנים הייתי בכנס DMI Expo 2019, כשסקרתי אותו מטעם PC Magazine. בשנה שאחר-כך נדמה לי שהכנס נעלם ומאז חיינו כולנו ביקום מקביל. סגרים, בידודים, מסכות והפחדות היו נחלת הכלל, וכנסים, קצת פחות.

מה נשתנה מאז? אולי לא כל כך הרבה: התרגלנו שקורונה היא חלק משגרת חיינו, וההפחדה כבר לא כל כך עובדת. מה כן? בעידן הפוסט-קורונה הכנסים חוזרים ובתוך כך גם הכנס DMIExpo 2022. הקורונה האיצה מגמות שהיו קיימות כבר אז: בילוי יותר ויותר זמן אונליין, ביצוע יותר ויותר רכישות אונליין והשקעה גדולה יותר ויותר בעולם הדיגיטל.

מגמות הקורונה רק הפכו את DMI Expo לרלוונטי מתמיד! אז מה מצפה לנו בסיבוב הנוכחי חוץ מארוחות בוקר-צהריים וערב נדיבות ובופה עשיר?

ההרצאות המרכזיות יעסקו בשלל נושאים וביניהם: Link Building Strategies, פייסבוק שמאז הכנס הקודם הפך ל- Metaverse והפוטנציאל שטמון בו מהיבט Growth Marketing.

מר. Daven Michaels האגדי, שמחזיק בשלל תארי כבוד כגון New York Times Best Seller, Los Angeles Times Best Seller, Amazon #1 Best Seller, שוב יגיע אלינו במיוחד מחו”ל, וידבר על כיצד למשוך לעסק שלך affiliates איכותיים.

הרצאות ופאנלים נוספים יעסקו במגמות ואתגרים לשנת 2023, Conversion, אסטרטגיות לקמפיינים במייל, איתור נקודות התורפה בקמפייני הדיגיטל והפיכתם לחוזקות, SEO ל- Commerce, פרסומות, אופטימיזציית ביצועים דירוג דומיין גבוהה יותר מגוגל, ועוד.

DMI Expo 2022 - שיווק דיגיטלי
DMI Expo 2022 – Agenda Day #1

הכנסים הקודמים הורישו לנו 16 קטעי אודיו עם תמצית התובנות מהכנסים הקודמים. ניתן להניח ולקוות שגם הכנס הזה יוריש לנו מקבץ סיכומים איכותיים.

אבל את חוויית ה- Networking, הקלטה לא תוכל להחליף. מה גם שמדובר בכנס בינלאומי שחלק ניכר מאורחיו הם מחו”ל, וזוהי הזדמנות פז לא רק לרכוש תוכן אלא גם להכיר, ולייצר קשרים עם לקוחות, ספקים או קוליגות שנוכל לעבוד אתם בשיתוף בעתיד.

האם כדאי ללכת לכנס DMI Expo? לדעתינו התשובה היא כן. עבור מי שעוסק בדיגיטל, שמתמודד היטב עם שפת האנגלית (הכנס אמנם בארץ, אך הוא בינלאומי וכולו באנגלית) הכנס הוא הזדמנות להתחכך בקהילה הבינלאומית, כמות גם לחדד את התובנות והכישורים.

באופן אישי, כותב שורות אלו מצפה לכנס, בין היתר כדי להיפגש עם חברים חדשים וישנים, וקוליגות שהפכו להיות יסודות הבניין של כנסי DMI כמות Daven Michaels מנכ”ל 123 Employee, הרן רוזנצוויג מ- Outbrain אורן שץ יו”ר SEO Israel, מייק פיטרס המייסד של Yomali, וכמובן איתי פז, המקים והרוח החיה שמאחוריי DMI Expo כמות גם האבא של איזה 1,800 אתרים…

מי יודע האם בעוד חצי שנה ניפגש ב DMI Expo 2023, או ששוב נמצא את עצמינו עמוק בבידוד או בסגר, מפוחדים לצאת מהבית, כשפוסט-הקורונה תהפוך לאתגר חדש שיגיע מעבר לים, מהיבשה או מהאוויר…

אז לבינתיים נפרגן לאיתי פז המייסד של DMIEXPO על היוזמה וההתמדה, ונצפה להיפגש ב- 13/11/2022 באגם שבמרכז הכנסים לאגו, שבראשון לציון.


Haggai Yedidya

Mr. Yedidya, CEO of Startups Israel is an established risk-capital personnel, a mentor, public speaker (TEDx), panelist, judge in startup competitions, journalist (PC Magazine), a blogger (Real Network Labs), and an entrepreneur (Cyber DriveWare, Startups Israel). Haggai's startup companies raised millions of dollars, won international competitions (Pioneers, OTEC, Kaspersky, Koldoon, Oracle), and signed agreements with market leaders (e.g. Barclays).

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *